Autoryzowany dystrybutor

Usługi

Doradztwo

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i sposobu montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, mając zawsze za cel zadowolenie klienta. Przed doborem urządzeń zawsze dokładnie określamy wymogi lokalne aby oferowane urządzenia spełniały oczekiwania.

Projekt

Posiadamy w pełni profesjonalną, specjalistyczną komórkę odpowiedzialną za projekty instalacji klimatyzacji. Na zlecenie klienta możemy wykonać całoroczną symulację zysków ciepła, lub same obliczenia do celów projektowych i doborowych. Nasi projektanci są czynnymi członkami Izby Inżynierów budownictwa. Naszą projekty mogą być częścią branżową projektów budowlanych. 

Montaż

Firma Eccoms dysponuje własnymi ekipami monterskimi, zapewniając klientom najwyższy standard wykonania instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Nasze montaże charakteryzują się dużą dbałością o standard i schludność instalacji. Wszystkie możliwe elementy instalacji są ukryte a lokalizacja urządzeń jest tak dobrana, aby przy zapewnieniu dostępu serwisowego nie rzucały się w oczy.
Koszt montażu jest ustalany dla każdego klienta. W cenie otrzymują Państwo profesjonalny montaż z rękojmią i co ważne - zgodnie z wymogami kart gwarancyjnych naszych urządzeń.