KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Doświadcznie

Wykonaliśmy dotychczas ponad 110 inwestycji, od kilkunastu do ponad 1000 m2 powierzchni.

Naszymi klientami są przede wszystkim klienci sieciowi, ale mieliśmy już przyjemność współpracować z firmami rozpoczynającymi swoją działalność

Z naszymi stałymi klientami współpracujemy już od prawie 10 lat.
Nasi klienci

Lokale użytkowe

Projektujemy, budujemy i wyposażamy lokale użytkowe o powierzchni od kilku, do ponad 1000 m2.
Sprawna logistyka i brak zastojów są naszą specjalnością.


Małe biura, pojedyncze pomieszczenia

Dla nas nie ma znaczenia czy pracujemy w jednym, małym pomieszczeniu czy dużej hali. Każdą budowę, remonty czy rearanżację  traktujemy indywidualnie,  każde, nawet małe zlecenie, jest dla nas ważne.Lokale o szczególnym przeznaczeniu
Posiadamy doświadczenie w budowie i instalacjach lokali które muszę spełniać specyficzne wymogi sanitarne, tj: apteki, warsztaty, kuchnie.


Mieszkania i domy prywatne
Projektujemy, budujemy i wyposażamy w instalacje m.in. mieszkania i domy. Specyfiką naszej pracy w takich lokalach jest dbałość o szczegóły, czystość i schludność instalacji.

    Nasi klienci, to m. in.:


Gwarancja sukcesu
Gwarancją naszych możliwości są nasi dotychczasowi klienci. Najlepszą formą reklamy są referencje, dlatego jeśli życzą Państwo sobie dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, referencjach i liście osiągnięć, prosimy o kontakt z Działem Handlowym.


Wszystkie zamieszczone na stronie loga i nazwy marek należą do ich waścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.